







Women's Blazer Cotton Jacket Navy Size IT 36 / UK 4
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 36 / UK 4 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 356361 |
$135.99
Women's Blazer Cotton Jacket Navy Size IT 36 / UK 4—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 36 / UK 4 |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 356361 |























