








Women's Blazer Neutrals Jacket White Size IT 36 / UK 4
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | IT 36 / UK 4 |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Item is discoloured and marks. |
| SKU | 354859 |
$265.19
Women's Blazer Neutrals Jacket White Size IT 36 / UK 4—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | IT 36 / UK 4 |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Item is discoloured and marks. |
| SKU | 354859 |























