














Women's Blondie Soho Cross Body Bag Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Orange |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks and wear to the corners, please see images. |
| SKU | 352254 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Women's Blondie Soho Cross Body Bag Orange—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Orange |
| Height | 15cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks and wear to the corners, please see images. |
| SKU | 352254 |























