








Women's Brookvale Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 357384 |
$135.99
Women's Brookvale Down Jacket Black Size XS—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 357384 |























