










Women's Caille Down Jacket Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Velvet |
| Colour | Pink |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| Comments | Item has a few marks as shown in pictures. |
| SKU | 337365 |
$183.59
Women's Caille Down Jacket Pink Size 1 / UK 10—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Velvet |
| Colour | Pink |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| Comments | Item has a few marks as shown in pictures. |
| SKU | 337365 |























