















Women's Cervo Lux Chain B Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 36cm |
| Width | 43cm |
| Depth | 13.5cm |
| Comments | Signs of wear to the leather - as pictured. |
| SKU | 360433 |
$217.59
Women's Cervo Lux Chain B Bag Beige—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 36cm |
| Width | 43cm |
| Depth | 13.5cm |
| Comments | Signs of wear to the leather - as pictured. |
| SKU | 360433 |























