









Women's Chantilly Monogram Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 362534 |
$353.58
Women's Chantilly Monogram Messenger Bag Brown—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 362534 |























