








Women's Chelsea Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 330625 |
$326.38
Women's Chelsea Down Jacket Black Size M—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 330625 |























