








Women's Chelsea Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Small hole on the inner sleeve seam as pictured - rest of coat in very good condition. |
| SKU | 348188 |
$154.69
Original: $441.98
-65%Women's Chelsea Down Jacket Black Size M—
$441.98
$154.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Small hole on the inner sleeve seam as pictured - rest of coat in very good condition. |
| SKU | 348188 |























