







Women's Chelsea Parka Down Jacket Khaki Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 343145 |
$496.38
Women's Chelsea Parka Down Jacket Khaki Size S—
$496.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 343145 |























