







Women's Chelsea Parka Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 340336 |
$154.69
Original: $441.98
-65%Women's Chelsea Parka Down Jacket Navy Size S—
$441.98
$154.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 340336 |























