









Women's Chelsea Sky Down Jacket Blue Size XXS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Very minor pin holes on the sleeve seams. |
| SKU | 354701 |
$319.58
Women's Chelsea Sky Down Jacket Blue Size XXS—
$319.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Very minor pin holes on the sleeve seams. |
| SKU | 354701 |























