









Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Tiny holes on the cuffs and slight discolouration to the fabric. |
| SKU | 343537 |
$156.39
Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size XS—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Tiny holes on the cuffs and slight discolouration to the fabric. |
| SKU | 343537 |























