








Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 343842 |
$163.19
Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size XS—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 343842 |























