








Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Red Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Minor holes along the back of the sleeve seams. |
| SKU | 354847 |
$197.19
Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Red Size S—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Minor holes along the back of the sleeve seams. |
| SKU | 354847 |























