








Women's Clender Down Jacket Blue Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 51cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 366665 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Women's Clender Down Jacket Blue Size 1 / UK 10—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 51cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 366665 |























