















Women's Completo Maglia Girls Age 12 Full Tracksuit Black Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Waist | 29cm |
| Inner Leg | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Girls Age 12 Years |
| SKU | 343360 |
$81.60
Women's Completo Maglia Girls Age 12 Full Tracksuit Black Size XXS—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Waist | 29cm |
| Inner Leg | 65cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Girls Age 12 Years |
| SKU | 343360 |























