








Women's Cypress Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 356203 |
$394.38
Women's Cypress Down Jacket Black Size M—
$394.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 356203 |























