







Women's Cypress Puffer Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 347656 |
$154.69
Original: $441.98
-65%Women's Cypress Puffer Down Jacket Black Size M—
$441.98
$154.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 347656 |























