








Women's Cypress Quilted Gilet Beige Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 353883 |
$203.99
Women's Cypress Quilted Gilet Beige Size S—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 353883 |























