











Women's Damier Azur Cosmetic Pouch White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335623 |
$353.58
Women's Damier Azur Cosmetic Pouch White—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335623 |























