











Women's Damier Azur Saleya Pm Bag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 25cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 362402 |
$339.98
Women's Damier Azur Saleya Pm Bag White—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 25cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 362402 |























