











Women's Damier Ebene Alma Bb Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 368920 |
$478.36
Original: $1,366.73
-65%Women's Damier Ebene Alma Bb Bag Brown—
$1,366.73
$478.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 368920 |























