





Women's Damier Ebene Clémence Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 9cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 331155 |
$183.59
Women's Damier Ebene Clémence Purse Brown—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 9cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 331155 |























