











Women's Damier Ebene Cosmetic Pouch Gm Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 17cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364958 |
$339.98
Women's Damier Ebene Cosmetic Pouch Gm Pouch Brown—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 17cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364958 |























