













Women's Damier Ebene Neverfull Mm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 44cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Heavily worn with leather peeling and cracking from bag, the removable pouch insert is still in ok condition. |
| SKU | 341866 |
$224.39
Women's Damier Ebene Neverfull Mm Bag Brown—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 44cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Heavily worn with leather peeling and cracking from bag, the removable pouch insert is still in ok condition. |
| SKU | 341866 |























