














Women's Damier Ebene Neverfull Mm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 28cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to corners and handle, please see last images. This is a very clean Neverfull, the leather canvas is immaculate. |
| SKU | 366804 |
$423.62
Original: $1,210.34
-65%Women's Damier Ebene Neverfull Mm Bag Brown—
$1,210.34
$423.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 28cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to corners and handle, please see last images. This is a very clean Neverfull, the leather canvas is immaculate. |
| SKU | 366804 |























