











Women's Damier Ebene Pochette Accessoires Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 12.5cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 353294 |
$180.87
Original: $516.77
-65%Women's Damier Ebene Pochette Accessoires Handbag Brown—
$516.77
$180.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 12.5cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 353294 |























