











Women's Damier Ebene Speedy 35 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light marks to the interior. |
| SKU | 364422 |
$673.17
Women's Damier Ebene Speedy 35 Bag Brown—
$673.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light marks to the interior. |
| SKU | 364422 |























