









Women's Distressed Logo Print T-Shirt White Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360317 |
$88.40
Women's Distressed Logo Print T-Shirt White Size S—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360317 |























