







Women's Dore Down Jacket Red Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 354795 |
$149.59
Women's Dore Down Jacket Red Size XS—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 354795 |























