









Women's Eclair Jacket Navy Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 354878 |
$169.99
Women's Eclair Jacket Navy Size 3 / UK 14—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 354878 |























