













Women's Elevee Down Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Down has started to deflate. |
| SKU | 360469 |
$237.99
Women's Elevee Down Jacket Black Size 1 / UK 10—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Down has started to deflate. |
| SKU | 360469 |























