











Women's Elevee Down Jacket Grey Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 368457 |
$251.59
Women's Elevee Down Jacket Grey Size 2 / UK 12—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 368457 |























