














Women's Embroidered Logo Set Full Tracksuit Orange Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | S |
| Material | Silk |
| Colour | Orange |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Top- IT 40 Shorts- 42 |
| SKU | 343071 |
$428.38
Women's Embroidered Logo Set Full Tracksuit Orange Size S—
$428.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | S |
| Material | Silk |
| Colour | Orange |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Top- IT 40 Shorts- 42 |
| SKU | 343071 |























