




Women's Embroidered Logo Trousers Beige Size UK10
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | UK10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 70cm |
| Comments | Tag Size 42/M |
| SKU | 343412 |
$197.19
Women's Embroidered Logo Trousers Beige Size UK10—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | UK10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 70cm |
| Comments | Tag Size 42/M |
| SKU | 343412 |























