







Women's Epi Leather Pouch Navy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 367102 |
$271.99
Women's Epi Leather Pouch Navy—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 367102 |























