











Women's Ff Logo Belt Bag Black
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 335375 |
$373.98
Women's Ff Logo Belt Bag Black—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 335375 |























