







Women's Ff Zucca Joggers Black Size S
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 68cm |
| Comments | Size IT 40 |
| SKU | 352957 |
$217.59
Women's Ff Zucca Joggers Black Size S—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 33cm |
| Inner Leg | 68cm |
| Comments | Size IT 40 |
| SKU | 352957 |























