






Women's Fox Fur Down Jacket Gold Size IT 38 / UK 6
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Gold |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 339101 |
$265.19
Women's Fox Fur Down Jacket Gold Size IT 38 / UK 6—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 38 / UK 6 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Gold |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 339101 |























