







Women's Freestyle Gilet Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 359962 |
$244.79
Women's Freestyle Gilet Black Size S—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 359962 |























