







Women's Freestyle Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 349149 |
$183.59
Women's Freestyle Gilet Black Size XL—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 349149 |























