







Women's Freestyle Gilet White Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 356793 |
$203.99
Women's Freestyle Gilet White Size S—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 356793 |























