






Women's Freeystle Gilet Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 328678 |
$251.59
Women's Freeystle Gilet Black Size S—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 328678 |























