




Women's Fringe Echarpe Grand Floor M72430 Scarf Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Red |
| Height | 214cm |
| Width | 21cm |
| SKU | 344051 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Women's Fringe Echarpe Grand Floor M72430 Scarf Red—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Red |
| Height | 214cm |
| Width | 21cm |
| SKU | 344051 |























