








Women's Gg Abbey D Ring Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 366649 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Women's Gg Abbey D Ring Bag Brown—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 366649 |























