












Women's Gg Boat Pochette Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 360443 |
$265.19
Women's Gg Boat Pochette Bag Beige—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 360443 |























