












Women's Gg Canvas Boat Handbag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 353100 |
$258.39
Women's Gg Canvas Boat Handbag Beige—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 353100 |























