











Women's Gg Guccissima Wallet Pink
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 9.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to the corners. |
| SKU | 360338 |
$95.20
Women's Gg Guccissima Wallet Pink—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 9.5cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to the corners. |
| SKU | 360338 |























