








Women's Gg Supreme Abbey Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Minor wear to the bottom of the bag |
| SKU | 367760 |
$448.78
Women's Gg Supreme Abbey Bag Black—
$448.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Minor wear to the bottom of the bag |
| SKU | 367760 |























